Recenzie Medisana

Overený zákazník najtovar.sk Overený zákazník

Pridané: 3. októbra 2016

Zakúpený v najtovar.sk

• Veľmi kvalitná a silná masáž, kvalita výrobku je cítiť. Akupresúrne funkcie sú vhodné ako doplnkové, je dobré ich kombinovať podľa zvoleného režimu masáže.
  • Na vyhovujúcu veľkosť a rozsah masáže pre každého rovno zabudnite, taká podložka sa nevyrába. V podložke sa treba "nastaviť" a vybrať si vyhovujúcu polohu. Podložka zvládne rôzne polohy, dá sa s ňou v sede predkloniť a pritiahnuť si ju na chrbát, vtedy v pohode zvládne v dolnej polohe aj "polky", alebo sa zosunúť nižšie a v hornej polohe preberie lopatky a horný chrbát. Horné masážne hlavice je tiež vhodnejšie využívať zmenou polohy, ich samotné nastavenie výšky tiež pomôže. V pohode zvládnu aj horné úpony na hlave alebo plecia.
  • V každom prípade mám zatiaľ najlepšie výsledky kombináciou polôh, vyhrievanie je vždy zapnuté. Každodenné používanie naplno asi nebude vhodné, mne vyhovuje 2-3x do týždňa po 15 minút.
  • Kvalitný materiál, dúfam že nezačne vŕzgať ako jedna lacná predvádzačka inej značky v jednej predajni.
  • Objednal som k nej vibračnú Medisana MCH ako jemnejší doplnok na ostatné dni buď k telke, do postele či auta.
  • Pri kombinovaní polôh a režimov by sa hodil na ovládači údaj o zostávajúcom čase, ťažko sa rovnomerne trafiť do 15 minút.
  • Nemá rolovaciu masáž, ale tá pri dobrom nastavení a používaní ani nechýba.

Veľmi dobrá masáž ak sa neočakávajú zázraky a človek v nej iba nesedí ako kus vreca ale je pomôže. Netreba sa báť si ju trocha prispôsobiť, na to je. Určite ale nie na nej ležať, mohla by ublížiť :-).

Medisana MM 825

Medisana MM 825

Pridané: 7. septembra 2016

Zakúpený v MALL.SK

S vyrobkom je moja spokojnost na 85%.

Overený zákazník najtovar.sk Overený zákazník

Pridané: 25. júla 2016

Zakúpený v najtovar.sk

• Dobrá kvalita za tú cenu.
  • Po prvýkrát vyskúšať takýto produkt.

Bezproblémový e-shop.

Medisana BS 440 40423

Medisana BS 440 40423

Overený zákazník vidaXL Overený zákazník

Pridané: 27. júna 2016

Zakúpený v vidaXL

• Pekný, moderný vzhľad.
  • Váha váži presne aj ostatné meranie sú v poriadku
  • bluetooth prepojenie s telefonom cez appku vitadock+ nefunguje dobre.

Vybral som si túto váhu na základe pomeru cena výkon.
Preklad a návod nieje dostatočný.
Váženie prebieha v poriadku ale prenos dát cez appku do smartfonu je na nervy.
Dve váženia prebehli v poriadku všetko sa prenieslo, tak ako ma, ale nasledujúce váženia sa mi už nepreniesli. Je to dosť chaotické.
Asi mi zostáva len ceruza a pero alebo počkať na nejaký uprade tejto appky.
Škoda toho

Medisana TM 65-E

Medisana TM 65-E

Pridané: 21. apríla 2016

(naposledy upravené 21. apríla 2016)

Zakúpený v MALL.SK

zatial funguje, bal som sa tych nepriaznivych recenzii. Za tu cenu som ani necakal nejaky zazrak.

Medisana PSM 40446

Medisana PSM 40446

Pridané: 18. apríla 2016

Zakúpený v Vivantis.sk

• Dobre čitateľný displej, jednoduchá obsluha

Kvalitná váha a dobrá cena.

Pridané: 31. marca 2016

• kvalitný výrobok

kvalitný výrobok, výhoda použitia v aute a aj doma

Overený zákazník vidaXL Overený zákazník

Pridané: 28. marca 2016

Zakúpený v vidaXL

• tento produkt som našiel na internete a nakoľko manželka má zdravotné problémy tak som jej ho kúpil
  • zatiaľ nemám

masážna podložka je veľmi vynikajúca spĺňa všetky predpoklady masáže
od prvého dňa dodania ju manželka používa a taktiež aj aj a sme veľmi pokojní
ja s manželkou odporúčame tento výrobok
zatiaľ to požívame krátku dobu tak žiadne chyby sme nezaznamenali

Overený zákazník Andrea Shop predomacnost.eu

Pridané: 4. marca 2016

Zakúpený v Andrea Shop

• Uvolnujuca masáž
  • Neviem o ničom

Odporučam,super vecička ,ma to aj vyhrievanie.Skutočne uvolni svaly.Za tu cenu super!

Pridané: 3. februára 2016

• meria bez problémov
  • Očakával som bezkontaktné meranie. Meranie je však kontaktné.

Keď chcete skutočne bezkontaktné meranie vyberte si iný typ.

Pridané: 16. januára 2016

Zakúpený v MALL.SK

• Tichý chod (oproti konkurencii)
  • 3 stupne výkonu + program
  • Ohrev vzduchu
  • Trocha zastaralý systém diaľkového ovládania

Dlhšiu dobu som uvažoval o domácom wellness, ktoré premení vaňu na perličkový kúpeľ. Kvôli funkcii ohrevu a tichému chodu som sa rozhodol práve pre tento model a neľutujem, je to úžasný relax po pracovnom týždni, s použitím vonných olejov do adaptéra v hadici. Inštalácia do vane je jednoduchá a rýchla, prísavky na spodnej strane podložky sú dostatočne silné, len je dobré vaňu predtým osprchovať (mám plastovú vaňu). Po spustení a nastavení časovača prístroj hučí približne ako 2000W vysávač, ale vo vode to aj tak kvôli množstvu bubliniek nie je počuť, tak to neruší, prívodná vzduchová hadica je dostatočne dlhá na to, aby bolo zariadenie cca 1,5 metra od vane. Dá sa ovládať priloženým diaľkovým ovládaním, no treba nm mieriť priamo na prístroj (ako DO na staršom TV), ovláda intenzitu, časovač a vyhrievanie.

Pridané: 30. decembra 2015

Zakúpený v MALL.SK

• Funguje v rámci dokumentácie.
  • Je to len relaxačný prístroj masážny nie.Inak nemám čo vytknúť.

Prevedenie je s kvalitného plastu prívodna šnúra je dostatočne dlhá aj pre večšie kúpelne.

Medisana BS 430 40422

Medisana BS 430 40422

Pridané: 30. decembra 2015

(naposledy upravené 30. decembra 2015)

Zakúpený v Vivantis.sk

• Po nastavení jednotlivých profilov na váhe a spárovaní váhy so smartphonmi členov domácnosti si potom na počítači každý vidí svoje navážené údaje
  • Zložité prvotné nastavenie jednotlivých profilov na váhe, pokiaľ to nastavujete podľa návodu,tak to učite nepôjde. Správne to má byť nasledovne: Treba si nainštalovať Vitadock+ do mobilu a vytvoriť si na ich webovej stránke profil=zaregistrovať sa.Potom treba zapnuť bluetooth na mobile,zapnúť appku.Na váhe zapnúť SET a napr.na P1 nastaviť si svoje údaje .Na mobile treba v hmotnosti tiež nastaviť profil 1 a pohlavie podľa toho,čo ste nastavili na váhe.Nakoniec posledný údaj po nastavení veku sú 00 váha. .Kým sa však postavíte na váhu,v appke si zapnite vprvo hore tlačítko + a mobil si bude hľadať zariadenie s Bluetooth.Až potom stlačte SET na váhe a šípkami prejdete cez pohlavie,výšku,vek a váhu 00,postavte sa hneď na váhu a stojte tam dovtedy,kým to celé neprebehne,na displeji váhy začne blikať ikona Bluetooth a na mobile zapnite zelenú ikonu Pripojiť a údaje sa prenesú cez mobil na server. Pri ďaľších váženiach je lepšie pred samotným vážením stlaiť na mobile ikonu + vpravo hore, potom keď sa budete vážiť napr.5x bez mobilu,nevadí,prišiestom vážení sa o všetko prenesie na server. Dôležité: bluetooth musí byť min. 4.3.

Výrobok je pomerne chytrý,no ten návod a vôbec zložitosť nastavenia-katastrofa,človek bez technických znalostí to ťažko nastaví,ja sám to skoro už vrátil,také som na to nervy.

Pridané: 28. decembra 2015

Zakúpený v Vivantis.sk

Bol to darček pre strýka kamionistu. Ten mi osobne ďakoval a veľmi si masážnu podložku vychvaľoval.

Overený zákazník Conrad Electronic Česká republika, s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 27. decembra 2015

Zakúpený v Conrad Electronic Česká republika, s.r.o.

• je to super-hlavne to,e sa dá použiť ako v domácnosti v kresle pred telkou-tak aj v aute počas jazdy-je super

perfektná vecička
maximálna spokojnosť

Medisana MCN

Medisana MCN

Pridané: 18. decembra 2015

• super oddych

Pridané: 12. novembra 2015

Zakúpený v MALL.SK

bol to darcek k narodeninam pre rodin.prislusnika

Medisana NM 860 Shiatsu

Medisana NM 860 Shiatsu

Pridané: 17. októbra 2015

Zakúpený v MALL.SK

• Prístroj splnil moje očakávania.

Vďaka pohyblivej hlavici pozostávajúcej zo "štyroch palcov" tetno masážny prístroj veľmi dobre vymasíruje krčné partie. Vyhovuje mi tiež, že si ho môžem presúvať na tie miesta krku, kde to najviac potrebujem. Sama si riadim aj silu masáže.

Pridané: 4. septembra 2015

Zakúpený v MALL.SK

• je menej hlučný ako ostatné produkty,ergonomicky tvar
  • poduška by mohla byť z kvalitnejšieho materiálu

je to najlepší výrobok tohto typu a v tejto cenovej ponuke

Pridané: 4. septembra 2015

(naposledy upravené 4. septembra 2015)

Zakúpený v MALL.SK

potrebovali sme takýto druh teplomeru kôli zložitému meraniu teploty postihnutej mamky, meranie s ním je veľmi rýchle a bezpečné

Zobrazujem 181 - 200 zo 236 recenzií 1...8 9 [ 10 ] 11 12